5 kwietnia 2019 r. rusza kolejny raz Ekstremalna Droga Krzyżowa z Dziemian do Wiela


W sobotę,  2 marca br.,  zapraszam do wyjazdu do Pelplina,  gdzie w bazylice katedralnej odbędzie się uroczystość święceń biskupich ks. prał. dra Arkadiusza Okroja. O  godz. 11.00  Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Ryszarda Kasyny, przy współudziale abpa Salvatore Pennacchio, Nuncjusza Apostolskiego w Polsce oraz przedstawicieli Episkopatu Polski. Ogarnijmy modlitwą i duchowym wsparciem Księdza Biskupa Nominata, aby z Bożą pomocą mógł wiernie wypełniać posługę biskupią. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian do wyjazdu ne tę uroczystość.

ks. Wiesław Herold


W najbliższą  sobotę, tj.  16 lutego o godz. 17.00 zapraszam obowiązkowo na Mszę św. i spotkanie organizacyjne kandydatów do bierzmowania z klasy VIII i z Gimnazjum oraz wszystkich  starszych, którzy nie byli jeszcze bierzmowani.


Wszystkich,  którzy zapisali się na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej zapraszam na spotkanie organizacyjne do małego kościoła w najbliższy czwartek, 17 stycznia br., na godzinę  20.00.

Ks. Wiesław Herold

Zapraszam w Święto  Objawienia  Pańskiego   o godzinie 13.00 przed kościół św. Bartłomieja, skąd  wyruszy  2 Orszak Trzech Króli na Plac Wolności. Zachęcamy też dzieci do przebrania się za królów, rycerzy, księżniczki itp. które ubarwią nasz wspólny pochód i świętowanie. Parafia nasza ubiera się w kolorze zielonym. Serdecznie zapraszamy!


Więcej artykułów…
www.000webhost.com