W obecnym roku 2019  przypada 25 lecie Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej.

Do udziału w Jubileuszowym Festiwalu Piosenki Religijnej zapraszamy wszystkich,  którzy pragną zaśpiewać na większą chwałę Panu Bogu, ludziom ku radości serca. Dla wyróżnionych czekają    nagrody i pucharów.  Już dzisiaj w imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.

Na zakończenie XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej odbędzie się Koncert Galowy laureatów w amfiteatrze leśnym w Rudzkim Moście o godz. 17.00.

Przed Koncertem Galowym zapraszam do nowego kościoła o godz. 16.00 na Mszę  św. Srebrnego Jubileuszu Festiwalu,  której będzie przewodniczył J. E. Ks. Biskup Arkadiusz Okroj.

ks. Wiesław Herold

 

W sobotę, 15 czerwca, w parafii Bożego Ciała odbędzie się  Dzień  Skupienia  od  godz.10.00   do  godz. 16.30. zaprasza na (konferencja o tematyce postu, adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo pokutne i wynagradzające).


Serdecznie zapraszam wszystkich, którym bliskie sercu jest Radio Maryja oraz Telewizja Trwam w poniedziałek  3  czerwca  o godz. 17.30 do dużego kościoła w Rudzkim Moście przy parafii Opatrzności Bożej skąd na żywo będzie transmitowana Msza św. Rodziny Radia Maryja przez Radio Maryja i TV  TRWAM,  której będzie przewodniczył ks. infułat Tadeusz Brzeziński z Pelplina -dziekan Kapituły Katedralnej Pelplińskiej. Na uroczystej Mszy św. spotkają się wszystkie Parafialne i Regionalne Koła Radia Maryja,  którzy tworzą jedną wielką rodzinę RADIA  MARYJA w naszym kraju. Po Mszy św. wszyscy uczestnicy są zaproszeni na darmowy ciepły poczęstunek do Amfiteatru z drugiej strony kościoła. Od godz. 21.30 do godz. 23.35  w Radio Maryja odbędą się  w studio przy naszej parafii rozmowy  niedokończone na temat  pobożności  w Borach Tucholskich.

ks. Wiesław Herold - proboszcz parafii

W piątek,  31 maja,  ks. Biskup Arkadiusz udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania na Mszy św. o godz. 16.00. Na tę uroczystość zapraszam wszystkich parafian. Będzie to pierwsze spotkanie z ks. Biskupem Pomocniczym naszej Diecezji w naszej parafii. Z serca wszystkich zapraszam.

Ks. Wiesław Herold

Serdecznie zapraszamy na koncert Scholi "Aniołki" pt. "Dla Ciebie, Mamo ...",

który odbędzie się w dużym kościele 25 maja 2019 r. (sobota) o godz. 18.00.

(W programie: wspólne śpiewanie pieśni Maryjnych, koncert piosenek religijnych

o mamach i dla mam.)


Więcej artykułów…
www.000webhost.com